Avrupa Türk Futbol Federasyonu olarak başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz. Türkiye’de yetenekli oyunculara futbola kazandırmak için (UYAFA) güç birliği yapma bundan böyle orta okul projeleriyle donatılır.

Gençlik ve Spor bakanlığının  geçmişiyle  Şırnak’ta 25-31 Mayıs 2022’de “UYAFA CUDİ CUP” ve Erzurum’da 25-31 Mayıs 2023 ERZURUM “UYAFA PALANDÖKEN CUP” turnuvaları düzenleyecek. Avrupa’da yapılacak olan oyuncu seçme ve ATLAR için  UYAFA  ile iletişim protokolü kurdu.

Geçtiğimiz Günlerde Gençlik ve Spor bakanı Sayın  Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu  ile makamında görüşerek tamıyı alan Baskan  Özcan Şimşek  Şırnak ve Erzurum’da yapılan iş protokolü destek verdi.

ATFF Avrupa’da UYAFA’nın yetkili projesi oldu. ATFF ’nin  Avrupa’da  gözden geçirme ve turnuvalar  Türkiye’de  UYAFA devam edecek.

ATFF  olarak  Türk futboluna katkımız devam edecek . Bu surete projemizi Gençlik ve spor bakanımız  Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu  ve  UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek ve yönetimine katkı sağlanmıştır.

ATFF Genel Başkanı  Ayhan YILDIZ