U15-U17 SEÇMELERİ

UYAFA İLE AVRUPA TÜRK FUTBOL FEDERASYONU ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

ANTALYA LEGEND’S CUP TURNUVASI

2023’DE YAPILANLAR

Avrupa Türk Futbol Federasyonu (ATFF) Genel Başkanı Sayın Ayhan Yıldız, ATFF Asbaşkanı Sayın Sedat Aydemir ve ATFF Mali Asbaşkanı Sayın Sedat Demir’i Başkonsolosluğumuzda konuk ettik.
Projeleri konusunda verimli bir görüş alışverişinde bulunduk.
Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
1.ATFF CUP 2023 yılının en büyük 1. ATFF Kupası Organizasyonunu, Bugün Manheim Çağlanoglu Tesislerinde, 20 Spor Kulubumuz ile birlikte yaparak Muhteşem bir organizasyona daha misafirlik etmiştir. Bu organizasyon da bizleri yalnız bırakmayan tüm Spor severlere canı gönülden teşekkür ederiz. Bu arada, bu güzel ve muhteşem turnuva da bizlere Tesislerini açan Çalhanoglu Ailesine ve Karlsruhe Başkonsolosluğunada sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
ATFF Avrupa Türk Futbol Federasyonu olarak bu gün Türkiye Cumhuriyeti Stuttgart Başkonsolosumuz Sayın Makbule Koçak Hanımefendiyi makamında ziyaret ettik ve ATFF hakkında bilgi arzettik.
Sayın Başkonsolosumuz Makbule Koçak Hanımefendi ile çok değerli istişarelerde bulunduk.
Sayın Başkonsolosumuzun eğitime ,spora ,gençlere verdiği destek ve çok önemli projeler ile yaptığı çalışmalar takdirde şayan nitelikte. Bilhassa gençlerimizin eğitim konusunda bire bir ilgilenen ve tüm genclerimize yakınen takip eden entelektüel bilgi ve birikiminin yanında mütevazi kişiliği bizleri derinden etkiledi .
ATFF yönetim kurulu adına görüşmeye ATFF Genel Başkanı Ayhan Yildiz ,
ATFF Arge CEOS’u
Nejdet Niflioğlu
ATFF Teknik Sorumlusu
Erol Koloğlu’un katıldığı çok verimli bir ortamda gerçekleşen toplantıdan dolayı Stuttgart Başkonsolosumuz Sayın Makbule Koçak hanımefendi ve tüm Stuttgart Başkonsolosluk personeline bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı şükranlarımızı sunuyoruz..
ATFF
Yönetim Kurulu
T.C. STUTTGART BAŞKONSOLOSLUĞU
T.C. MÜNİH BAŞKONSOLOSLUĞU
Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı
Dışişleri Bakanlığı (Türkiye)
Genel Başkanımız Ayhan YILDIZ As Başkanımız Sedat AYDEMİR ve Türkiye sorumlumuz Mutlu ÇELİK ile birlikte ATFF olarak
İstanbul İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Yusuf Kenan TOPÇU beyefendiyi makamında ziyaret ederek plaketimizi takdim ettik.Avrupada bugüne kadar yaptığımız projelerimizi takdir etti.
Gençlik ve Spor Bakanlığının himayesinde Mayıs ayında düzenlenecek olan Erzurum Palandöken CUP turnuvası için fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz.
B E N E F I Z S P I E L für die Erdbebenopfer in der Türkei und Syrien 🙏🏻
Sa. 18.02.23 – 13:30 Uhr
VfL Nagold – FC Holzhausen
Kunstrasenplatz Nagold
Die Einnahmen des Spiels werden in Abstimmung zwischen beider Vereine an das Hilfsprojekt @aerzteohnegrenzen gespendet.
Wir würden uns freuen, wenn wir gemeinsam etwas für die Versorgung der vielen Opfer dieser Naturkatastrophe unterstützen könnten.

2022’DE YAPILANLAR

UYAFA Mardin il başkanımız sn. Necat Akman UYAFA adına; Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak Mardin’e atanan Sn. Beytullah Birlik beyefendiye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında UYAFA projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Sn. Birlik’e yeni görevinde başarılar dileriz…

ATFF Avrupa Türk Futbol Federasyonu olarak bu gün Türkiye Cumhuriyeti Münih Başkonsolosumuz Sayın Mehmet Günay Beyefendiyi makamında ziyaret ettik ve ATFF hakkında bilgi arzettik.
Sayın Başkonsolosumuz Mehmet Günay Beyefendi ile çok değerli istişarelerde bulunduk.
Sayın Başkonsolosumuzun eğitime ,spora ,gençlere verdiği destek ve çok önemli projeler ile yaptığı çalışmalar takdirde şayan nitelikte. Bilhassa gençlerimizin eğitim konusunda bire bir ilgilenen ve tüm genclerimize yakınen takip eden entelektüel bilgi ve birikiminin yanında mütevazi kişiliği bizleri derinden etkiledi .Özelikle Konsolosluk binasında her köşesini kitaplar ile doldurarak kütüphane kullanımını tüm öğrencilere açarak eğitim konusunda tüm öğrenci genclerimize sonsuz destek veriyor olmasından dolayı bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz..
ATFF yönetim kurulu adına görüşmeye ATFF Genel Başkanı Ayhan Yıldız .Mali As Başkan Sedat Aydemir , Halkla ilişkiler birim Başkanı Baki Evren ‘in katıldığı çok verimli bir ortamda gerçekleşen toplantıdan dolayı başta Münih Başkonsolosumuz Sayın Mehmet Günay beyefendi ve tüm Münih Başkonsolosluk personeline bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı şükranlarımızı sunuyoruz..
ATFF
Yönetim Kurulu
Inna lillahi ve Inne Ileyhi Raciun🤲
Değerli Arkadaşımız Avrupalı Türk toplumunun kanaat önderlerinden Sayın Kemal Akyol’un muhterem valideleri merhume Kaymak Akyol validemize Yüce Allah’tan rahmet tüm değerli Akyol ailesine başsağlığı diliyoruz.
Merhume Kaymak Akyol’un cenazesine ATFF yönetim kurulu adına Genel Başkan Ayhan Yıldız katılarak Sayın Kemal Akyol ve tüm sevdiklerine başsağlığında bulunarak en derin sevgi ve saygılarımızı arz etmiştir.
ATFF yönetim kurulu olarak merhumeye Allah’tan rahmet diliyoruz mekanı cennet olsun inşallah..
Genç Yetenek izlemekteyiz
İsmi : Mirza Akalın
Takım : Asad U18 Amatör
25.06.2004
Sağbek
Boyu 1.76
“MKE Genel Müdürümüz Yasın AKDERE .. ATFF adına doğum gününüzü kutlarız. Yeni yaşınızın size şans, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle.”
ATFF Avrupa Türk Futbol Federasyonu
ATFF – Avrupa Türk Futbol Fedarasyonu olarak düzenleyecegimiz 2022 Seçmeleri için yaptığımız çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Genel Başkanımız Ayhan Yıldız‘ ın önderliğinde ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızın katkılarıyla tüm hazırlıklar devam etmektedir.
“Geleceğin için sağlıklı beslen, hareketli yaşa, toprağını işle ve suyunu israf etme!“ Su, Toprak, Gıda ve Spor Hayattır. Sloganı ile 25-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Türkiye/Erzurum’ da yapılması planlanan “UYAFA ULUSLARARASI CUP 2023” turnuvası kapsamında Erzurum Valiliği olarak Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi Projesi (UYAFA) ile önemli bir turnuva için birlikte hareket edecek.
Bu kapsamda Erzurum valiliğini ziyaret eden UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek, Genel Sekreter Dr. İmbat Muğlu, UYAFA Avrupa Koordinatörü Necati Alçık, UYAFA Avrupa Koordinatör yrd. Aydın Doğan, Erzurum UYAFA CUP 2023 İl Koordinatörü Ali Güney ve UYAFA Şırnak İl Temsilcisi Mehmet Emin Yürek ile sayın valimiz OKAY MEMİŞ fikir alışverişinde bulunuldu.
25-31 Mayıs 2023’de düzenlenecek UYAFA CUP’a ev sahipliği ERZURUM’a hayırlı ve uğurlu olsun.
Bu arada valiliğe yapılan ziyaretin ardından UYAFA heyeti yapılacak olan ULUSLARARASI UYAFA CUP 2023 futbol turnuvasının Erzurum’a alınmasında Valiliğin verdiği desteklerden dolayı sayın OKAY MEMİŞ’e plaket taktim edildi
“Geleceğin için sağlıklı beslen, hareketli yaşa, toprağını işle ve suyunu israf etme!“ Su, Toprak, Gıda ve Spor Hayattır. Sloganı ile 25-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Türkiye/Erzurum’ da yapılması planlanan “UYAFA ULUSLARARASI CUP 2023” turnuvası kapsamında Erzurum Valiliği olarak Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi Projesi (UYAFA) ile önemli bir turnuva için birlikte hareket edecek.
Bu kapsamda Erzurum valiliğini ziyaret eden UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek, Genel Sekreter Dr. İmbat Muğlu, UYAFA Avrupa Koordinatörü Necati Alçık, UYAFA Avrupa Koordinatör yrd. Aydın Doğan, Erzurum UYAFA CUP 2023 İl Koordinatörü Ali Güney ve UYAFA Şırnak İl Temsilcisi Mehmet Emin Yürek ile sayın valimiz OKAY MEMİŞ fikir alışverişinde bulunuldu.
25-31 Mayıs 2023’de düzenlenecek UYAFA CUP’a ev sahipliği ERZURUM’a hayırlı ve uğurlu olsun.
Bu arada valiliğe yapılan ziyaretin ardından UYAFA heyeti yapılacak olan ULUSLARARASI UYAFA CUP 2023 futbol turnuvasının Erzurum’a alınmasında Valiliğin verdiği desteklerden dolayı sayın OKAY MEMİŞ’e plaket taktim edildi….
ATFF Degerli Başkanlarımız ve Yönetim kurulu Arkadaşlarımız ile çalışmalarımız devam etmektedir.
VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, ZİYARETİNE GELEN UYAFA GENEL BAŞKANI ÖZCAN ŞİMŞEK VE BERABERİNDEKİ HEYETİ KABUL ETTİ
Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi (Uyafa) Genel Başkanı Özcan Şimşek, Valimiz Ali Hamza Pehlivan’ı ziyaret etti.
Valilik makamında yapılan görüşmede Başkan Özcan ve UYAFA Avrupa Koordinatörü Necati Alçık “Geleceğin için sağlıklı beslen, hareketli yaşa, toprağını işle ve suyunu israf etme! Su, Toprak, Gıda ve Spor Hayattır.“ sloganı ile Șırnak’tan İspanya’ya giden ve oradaki turnuvalarda ilk yıl şampiyon olan,ikinci yıl da ikincilik elde eden Şırnaklı genç sporcu kardeşlerimize katkılarından dolayı Vali Pehlivan’a teşekkür ederek UYAFA projesine vermiş olduğu desteklerden dolayı plaket takdim etti.
Ziyarete UYAFA Avrupa Koordinatörü Necati Alçık, Avrupa Koordinatör Yardımcısı Aydın Doğan ve UYAFA Şırnak İl Temsilcisi Mehmet Emin Yürek ve Talat Akıl da iştirak etti.
Stuttgart Fenerbahçeliler Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısını Stuttgart Mercure Otel’de gerçekleştirdi.
Üyelerin oylarını alarak başkanlığa seçilen Akif İyigüven yönetimindeki Stuttgart Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu: Seçkin Sakarya, Sinem Özerdem, Ali Meşe, Cemil Ergin, Uğur Cebeci, Bekir Başpınar, İshak Yılmaz ve Kemal Güler.
Başkan Akif İyigüven, genel kurulda önceki yönetime yapmış oldukları başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür etti. Başkan Akif İyigüven, seçimin ardından üyelere seslendi. İyigüven, “Üyelerimizden gelen destek ile çok daha motiveyiz. Çalışmalarımızda Fenerbahçe kültürüne hizmet verilecek. Saygı duyduğumuz felsefe; cumhuriyet, demokrasi ve Atatürk. Buradaki tüm arkadaşlar bu kültüre sahip ve yeni yönetimde de yer alıyorlar. Gençlik çalışmalarına da ağırlık vereceğiz ve bununla beraber Stuttgart ve Fenerbahçeli kadınlar yapılanmasını gerçekleştireceğiz.” dedi.
Sayin Akif bey ve yeni yönetimini tebrik eder görevlerinde üstün başarılar dileriz
Hep destek, tam destek.
ATFF
Avrupa Türk Futbol Federasyonu
Acibadem Hastaneleri Protokol Muduru ve ayni Zaman da, Sinema ve Dizi Oyuncusu Dostumuz Ömer Kurt bizi mekanimizda ziyaret ederek onurlandirmistir. Kendisi ne ATFF ye Yapmiş olduğu desteklerinden dolayi Teşekkür Eder, Başarilarinin devamini dileriz.
 
İstanbul Bakırköy Florya Şenlikköy Stadında
Türkiye şampiyonası maçı, THY ile Beylikdüzü karşılaşması.
Maçı izlemeye gelenler arasında Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu A.Başkanı ve Avrupa Türk Futbol Federasyon Başkan yardımcısı sayın Nedim Koçaslan ile Kulüp Başkanları, İş insanı Tahsin Limanoğlu ve Mustafa Koçaslan protokolde birlikte izledi.
Grup şampiyonluk kupamızı aldık.
Başta bizlerin her zaman yanında olan taraftarlarımıza, teknik kadromuz Fırat ve Ercan hocamıza, Alt yapı sorumlumuz, futbol şube sorumlumuz, yönetimimize kulüp başkanımız ve asbaşkanımız ve en önemlisi sahada ter döken sporcularımıza çok teşekkür ederiz.
🇹🇷Erdoğan in Senegal/Dakar bei der Eröffnung des Olympiastadions.🇸🇳
👉Das 238 Mio. Euro teure Stadion wurde vom türkischen Büro Tabanlioglu Architects entworfen und entstand in 17 Monaten in einer neuen Planstadt rund 45 km von der Hauptstadt Dakar entfernt.
Hayırlı olsun.
Manisa Futbol Kulübümüz Spor – Toto 1.Liginde Basarilarina basari katmaya tüm hiziyla devam etmektedir.
Teknik Direktor Turgay Altay, ve Ekibine göstermis olduklari üstün Mücadele ve Basarilarindan dolayi, ATFF adina kendilerine cani gönülden Tesekkür Eder, Basarilarinin devamini dileriz.
Gokhan Demirci Sedat Demir Sedat Emre-can Aydemir Nedim Koçaslan Mustafa Mustafa Gögüs Sedat Türköz Zafer Hosman Ayhan Yildiz Cahit Öner Bakı Evren Atff Resmi Sayfasi Selçuk Payal Adem Özer
ATFF
Avrupa Türk Futbol Federasyonu BASKANI
Ayhan Yildiz
Mali Başkanımız Sedat Aydemir bugün Almanyanın 2.Bundesligada oynayan 1. FC Heidenheim ekibinin misafiri olarak Stadium gezintisindeydi ve görüşmelerde bulundu.
ATFF – Avrupa Türk Futbol Federasyonu Yönetim ve Hocalar Türkspor Stuttgart ın maçında bütün ekip halinde trübünde yer aldılar. Maçın akabinde istişarede bulundular.
Başkanım yaş gününüz kutlu olsun Rabbim hayırlı bereketli ömürler versin size ve eşinize Doğum gününüz kutlu olsun
UYAFA uluslar arası koordinatörü ve
ATFF Genel Başkan Ayhan Yildiz
ATFF Genel Başkanımız Ayhan Yildiz ın Dogum gününü cani gönülden kutlarız ve nice seneler dileriz Başarıların devamı dileklerimizle.
 
 
 
 
Türkiye U17 Kız Milli Takımı’nın Teknik Direktör´ü Nazlı Ceylan Demirbağ öncülüğünde Türkiye-Ermenistan milli maçı için Ermenistan’a gitti.
Gençlerin, U17 Avrupa Şampiyonası 2.tur maçı için karşılaşma’nın yapılacağı Ermenistan’ın başşehri Erivan’da mücadele edecek olan U17 Kız Milli Takımı 21 Mart 2022 tarihinde oynayacak karşılaşma sonrası Gruplarını ilk sırada tamamlayacak takımlar ve en iyi 2.olan takım 2022-2023 sezonunda Avrupa Şampiyonası’nın 1.turunda A Ligi’nde mücadele edecek.
Öte yandan, Türkiye U17 Kız Milli Takımı’nı İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanından Belçika Türk Spor ve Kültür Federasyonu, Avrupa Türk Futbol Federasyonu (ATFF) Başkan Yardımcısı / Avrupa Koordinasyon Başkanı Nedim Koçaslan Türkiye U17 Kız Milli Takımımız yolcu ederek başarılar diledi.
Geçirdiği kalp krizi sonucunda ahirete irtihal eden Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. M. Muharrem KASAPOĞLU’nun amcası İbrahim KASAPOĞLU’na yüce Allah’tan rahmet, kıymetli bakanımıza ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun İnşAllah” #UYAFA #UYAFACUP2023 www.uyafa.com
 
Türkspor Stuttgart bugün çok önemli maçımızı 4:1 aldık..teknik ekibi ve tüm oyuncularımıza ..özellikle Immoofıce Stuttgart sponsorumuza teşekkür ediyorum.
Nerede kupa varsa biz oradayız. ATFF olarak Eczacıbaşı takımını kutluyor nice başarılar diliyoruz.
UYAFA ULUSLARARASI PALANDÖKEN CUP 2023
UYAFA PALANDÖKEN CUP İÇİN PROTOKOL İMZALANDI
UYAFA PALANDÖKEN CUP İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI
Erzurum’da 25-31 Mayıs 2023’te düzenlenmesi planlanan Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi (UYAFA) Palandöken Cup 2023 turnuvasının protokolü imzalandı. Cumhurbaşkanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenecek turnuvanın bu yıl ki teması “’Geleceğin için sağlıklı beslen, hareketli yaşa, toprağını işle ve suyunu israf etme!” olacak.
UYAFA Palandöken Cup 2023 turnuvası için Erzurum Valiliği’nin toplantı salonunda imza töreni düzenlendi. Törene, Vali Okay Memiş, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, UYAFA Başkanı Özcan Şimşek, Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Selahattin Codur katıldı.
TURNUVAYA YOĞUN İLGİ VAR
Heyetin protokolü imzalaması sonrası katılımcılara turnuva hakkında sunum yapıldı.
Mayıs 2023’te düzenlenecek UYAFA Palandöken Cup’a 24 ülkeden lisans öncesi 24 takım katılacak. ‘Mini dünya kupası’ şeklinde organize edilecek turnuvaya 700’den fazla sporcunun katılması bekleniyor. Bir hafta sürecek turnuva kapsamında Erzurum, sporcuların aileleri, yerel, yabancı görsel ve yazılı basın dahil olmak üzere yaklaşık üç bin kişiye ev sahipliği yapacak.
UYAFA’YA ERZURUM TALİP
Sunum öncesi konuşan Erzurum Valisi Okay Memiş, söz konusu turnuvanın diğer illerde de düzenlenmesi için taleplerde bulunulduğunu ancak Erzurum’un spor altyapısıyla Türkiye’nin en iyilerinden biri olduğunu söyledi. Erzurum Büyükşehir Belediyesinin de programa destek verdiğini anlatan Memiş, „Hem UYAFA’ya hem de bütün uluslararası organizasyonlara Erzurum talip. Bizim müthiş tesislerimiz var. Tesislerimizi sporcularla, vatandaşlarla, hem Erzurum’dan hem de dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla doldurmak istiyoruz” dedi.
“PROTOKOL FİFA’YA SUNULACAK”
Memiş, Erzurum’un olimpik yüzme havuzu, atlama kulesi, buz pateni ve curling pistleri, FIFA standartlarında 20 futbol sahası gibi devasa tesis altyapısına sahip olduğuna işaret ederek, „Avrupa’da 2 bin rakımda tek olimpik spor salonuna sahip yer Erzurum. İmzaladığımız protokolü FIFA’ya sunacağız. Dünyanın büyük takımları, milli takımlar, sporcu çocuklar ve aileleri, FIFA’nın kararıyla Erzurum’a gelecek. Bu projeyi Cumhurbaşkanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı yürütüyor” diye konuştu.
„SU, TOPRAK, GIDA VE SPOR HAYATTIR”
Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen ise projenin „Geleceğin için sağlıklı beslen”, „Hareketli yaşa”, „Toprağını işle ve suyunu israf etme”, „Su, toprak, gıda ve spor hayattır” temalarıyla gerçekleştirileceğini anlattı. UYAFA Başkanı Şimşek ise projede emeği geçenlere ve destek verenlere teşekkür ederek, projenin hem ülkeye hem de şehre hayırlı olması temennisinde bulundu.
Almanya Stuttgart Fenerbahçeliler Derneği yeni dernek binasının açılışını muhteşem bir organizasyon ile gerçekleştirdi .
Açılışa Türkiye Stuttgart Başkonsolosu Sayın Erkan Önder beyefendi ve bir çok bölgeden katılan Fenerbahçeliler derneği başkanları ve spor camiasının önde gelen isimlerinin katıldığı bir organizasyon ile Stuttgart Fenerbahçeliler derneği başkanı Sayın Akif İyigüven ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarının büyük özverili çalışmaları sonucunda başarılı bir çalışma neticesinde spor ve futbol dolu bir akşam oldu .
Stuttgart Fenerbahçeliler derneği yönetimine ve Fenerbahçe Spor klübünde hayırlı olmasını diliyoruz .
Yapılan çalışmalar önümüzdeki dönemde çok daha başarılı organizasyonlara imza atacak olan bir Stuttgart Fenerbahçeliler derneği yönetiminin görev başında olduğunu ortaya koymakta .
Stuttgart Fenerbahçeliler derneği yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diliyoruz
En derin sevgi ve saygılarımızla
ATFF
Avrupa Türk Futbol Federasyonu
Yönetim kurulu
U17 Milli Takım, Avrupa Şampiyonası Elit Tur grup maçında karşılaştığı Slovenya U17 Milli Takımı’nı 86 ve 88. dakikada bulduğu gollerle 4-3 mağlup etti. Milli Takım, bu sonuçla Avrupa Şampiyonası’na katılma hakkı elde etti.🇹🇷🇹🇷🇹🇷
ATFF- Basın Bülteni
 
Avrupa Türk Futbol Federasyonu olarak, Saygıdeğer Nihat Özdemir’e görevi süresince, Türk futboluna kattığı değerler için sonsuz teşekkür ederiz.Bundan sonraki hayatında kendisine sağlık,mutluluk ve başarılar dileriz.
ATFF Başkanı
Ayhan Yıldız
ATFF organizasyonunda düzenlenen U17 Kampı Avrupa’nın değişik ülkelerinden katılan
( Almanya Belçika Hollanda Fransa Avusturya )
Sporcular ve Teknik ekip eşliğinde Stuttgart Reutlingen bölgesinde 15.16.17.Nisan.2022 tarihlerinde gerçekleşiyor
Avrupa da ilk olarak düzenlenen 3. günlük kampın tüm giderleri ATFF ve değerli Sponsorlar tarafından karsilanmakta Sporcu ve Velirlerlerden ücret talep edilmemiştir..
ATFF
Yönetim Kurulu
UYAFA FUTBOL TURNUVASI İÇİN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Şırnak İlimizde 25 Mayıs’ta düzenlenecek olan UYAFA Cudi Cup Futbol Turnuvası için Gençlik ve Spor Bakanlığı, Şırnak Valiliği, Şırnak Belediyesi, Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası, Şırnak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi (UYAFA) arasında iş birliği protokolü imzalandı.
Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen protokol imza merasimine Valimiz Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdullah Ayar, Şırnak TSO Başkanı Osman Geliş, Şırnak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Umaç ve UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek katıldı.
Protokol hakkında bilgiler veren Vali Pehlivan,
“Bugün burada UYAFA ile Mayıs ayı sonunda İlimizde gerçekleştirilecek olan turnuvanın protokolünü imzalamak üzere bir araya geldik. İsmi ‘UYAFA Cudi Cup 2022 Futbol Turnuvası’ olarak belirlendi. Bu bağlamda Cudi Cup artık ana marka haline geliyor. Geçen yıl Cudi Cup Ulusal Tenis Turnuvasını yapmıştık. 16 Mayısta Cudi Cup Uluslararası Tenis Turnuvasını yapacağız. Arkasından da UYAFA Cudi Cup Futbol Turnuvası gerçekleşecek. Bu turnuvaya 9 takım katılacak. Takımların müsabakaları neticesinde şampiyon olan takım 2023 yılında Erzurum’daki ‘UYAFA Palandöken Cup 2023’ futbol turnuvasında ülkemizi temsil edecek. O turnuvaya 24 ülkeden katılım olacak. Dolayısıyla Şırnak’taki organizasyonda başarı elde eden takımımız, uluslararası bir organizasyonda yerini alacak. 2018 yılında yine Şırnak’tan bir takımımız, Avrupa’da şampiyon olmayı başarmıştı. 2019 yılında giden takımımız da ikinci olmayı başarmıştı.
Bu şunu gösteriyor: Gençlerimize imkan verdikçe, hangi alanda olursa olsun, kendilerini gösteriyor, başarı elde ediyorlar. Devletimiz de Sayın Cumhurbaşkanımızın riyasetlerinde her alanda olduğu gibi spor alanında da yurt genelinde, tesislerin artması ve her geçen gün çeşitlenmesi konusunda çalışmalar yapılıyor. İlimizde de Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri ile hem İl Merkezinde hem ilçelerimizde her geçen gün tesislerimizin, spor salonlarımızın, sahalarımızın sayısı, lisanslı sporcularımızın sayısı artıyor. Bugün itibariyle İlimizde lisanslı sporcu sayısı 45 bini geçmiş durumda. Değişik branşlarda buna her geçen gün yenileri ekleniyor. Takım sporlarında ve bireysel sporlarda tesisler arttıkça, sporcularımıza imkanlar sunuldukça bu sayının daha da artacağına inanıyoruz. 5-6 yıl önce bu rakam 15 bin civarındaydı. Bu süreçte çok mesafeler kat ettik. Bölgemizde ve İlimizde kırk yıla varan süre içerisinde terör nedeniyle çok büyük sıkıntılar yaşandı. Bu süreçte sosyal, kültürel, sportif faaliyetler istenilen düzeyde gerçekleştirilemedi. Son yıllarda Sayın Cumhurbaşkanımızın riyasetlerinde başta güvenlik birimlerimiz olmak üzere bütün Bakanlıklarımızın, bütün kamu kurum ve kuruluşlarının destekleriyle alınan başarılı neticeler güvenlik ve huzur iklimini yaşamamıza vesile oldu. Yakalanan bu iklimin devam ettirilmesi hususunda bu faaliyetlerin önemli olduğuna inanıyoruz. Daha güvenli ve huzurlu hale geldikçe de daha çok sosyal, kültürel faaliyet, spor faaliyeti yapıyoruz. Bu organizasyon da bunlardan biridir.
Türkiye’nin en genç 2 ilinden biriyiz. 546 bin nüfusumuz var. Nüfusumuzun yaş ortalaması 21’dir. Bu genç nüfusun bir yandan okullarımızda eğitirken bir yandan da sporla haşır neşir olmalarını sağlamak, bunu yaparken de değerleriyle birlikte eğitilmelerini sağlamak da en büyük gayelerimizden biri. Nitekim, UYAFA’nın sloganına baktığımızda da değerler eğitimi olarak nitelendirdiğimiz, yaşam kaynağı birçok hususa dikkat çektiğini görüyoruz. Su, toprak, gıda gibi temel teşkil eden kaynaklara vurgu yapıyor ve bunu sporla pekiştiriyor. Atalarımızın, ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.’ diye bir sözü var. Bu kaynaklarımızı iyi değerlendirirsek fiziki olarak da iyi yetişmek anlamına gelecektir. Spor, insanın zinde olmasında çok büyük değer taşıyor. Bunu bütünleştirdiğinizde hangi mesleği icra ederseniz edin orada başarı kaçınılmaz olacaktır.
Bu organizasyonda protokol çerçevesinde iş birliği yapacağımız UYAFA Genel Başkanı Özcan beye ekibiyle beraber teşekkür ediyorum. Yerelde bütün projelerde olduğu gibi yine Şırnak Belediyemizle birlikte ev sahipliği yapacağız. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve Şırnak TSO katkı yapacak. Şırnak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve UYAFA İl Temsilciliği üzerine düşeni yapacak. Ben protokole imza atacak bütün kurumlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel bir organizasyon olmasını diliyorum. Katılacak olan bütün takımlara şimdiden başarılar temenni ediyorum.” dedi.
Belediye Başkanı Yarka ve UYAFA Genel Başkanı Şimşek de birer konuşma yaparak protokolün hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti, turnuvaya katılacak takımlara başarılar diledi.
Protokol imza merasimine UYAFA Şırnak İl Temsilcisi Mehmet Emin Yürek ve Talat Akıl da iştirak etti.
UYAFA ailesi adına Genel Başkanımız ;
Özcan ŞİMŞEK ve
Avrupa Koordinatörümüz ;
NECATİ ALÇIK
Gençlik ve Spor Bakanı sn. Dr. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU‘ nu ziyaret etti.
25-31 Mayıs 2022’ de Şırnak’ ta yapılacak
“CUDİ CUP”
ve 25-31 Mayıs 2023 yılında Erzurum’ da yapılacak uluslararası
“ UYAFA PALANDÖKEN CUP ”
hakkında sayın bakanımıza ve ekibine bilgi verdiler.
Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak gençlerin her zaman yanında olacakları vurgusunu yapan Bakanımız sn.Kasapoğlu,
“Biz devlet olarak, bakanlık olarak, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde spor yapmak isteyen ve sporcunun yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.
Bizler geleceğimiz olan çocuklar için varız.
Çocuklarımız da bizim bu ülkeyi emanet edeceğimiz geleceğimizdir, bizim umudumuzdur ve ümidimizdir.
şeklinde konuştu.
Sayın Bakanımıza ve ekibine uyafa projemize gösterdiği ilgi, alaka ve nezaketten dolayı biz de teşekkürlerimizi iletiyoruz #Dr. Mehmet Kasapoğlu #Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı #uyafa #uyafacudicup2022
ATFF olarak gücümüze güç katmaya devam ediyoruz.Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteğiyle, UYAFA ile birlikte yepyeni proje ve oluşumlara imza attık…@uyafa @atff2019
ATFF olarak,Gençlik ve Spor bakan yardımcısı Sn. Hamza Yerlikaya ile görüşüp fikir alışverişinde bulunduk.Sn.Yerlikaya’ya misafirperverliğinden dolayı sonsuz teşekkür ederim…
Yusuf atak ⚽️⚽️⚽️Tsv amicitia viernheim U19 2021/2022 sezonu verbandsliga şampiyonu🏆⚽️🏆⚽️🏆⚽️ yusuf atak tsv amicitia viernheim U19 verbandsliga meister 2021/2022 saison
Avrupa Türk Futbol Federasyonu olarak, futbola gönül vermiş yetenekleri her alanda desteklemeye devam ediyoruz. 26 Haziran pazar günü saat 12.00 den itibaren , Türk Spor Stuttgart tesislerinde özel bir organizasyon düzenleyip, özel eğitim programları yapacağız.
Çocukların eğitimi ve gelişimi için danışmanlar eşliğinde seminerler vereceğiz.Bu organizasyon sırasında mini turnuvalar yapıp genç yeteneklerimizle futbol keyfi yaşayacağız.
(Sizlerden ricamiz yas grubu 6 Ile 11 olan tum cocuklarmizi bu organizasyon da, Anne ve Babalari Ile görmek ten Mutluluk duyacagiz. Su andan itibaren kayitlarimiz baslamistir.
Kayit islemleri icin
+ 49 172 78 70 111 What’sApp dan ulasabilirsiniz. )
Adress:
Benzstraße 151, 70372 Stuttgart
Avrupa Türk Futbol Federasyonu geleceğin futbol adayları için çalışmalarını artırarak devam ettirecektir.
Futbola gönül vermiş herkesi organizasyonlarımıza bekliyoruz.
Avrupa Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu
„Organizasyon ATFF Futbolcu Anneleri Birim Başkanlığı tarafından düzenlenmektendir“
 

Stuttgart Türk Spor yapilan olagan ustu toplanti da yeni bütcesini belirledi. Baden-Württemberg in en iyi tesislerinde Mücadele edip bir ust lige, yani Landesliga ya cikabilmek icin buyuk caba sarfediyor. Transfer ler yapildi. Yeni Teknik Direktor ve ekibi Stuttgart Türk Spor u dahada ust seviyelere cikaracagini cani gönülden inaniyor ve ATFF Olarak destekliyoruz. Stuttgart Türk Spor icin ustun gayret leri ve basarilarindan dolayi, Tarkan hocamiza, As baskanimiz Sayin Sedat Türköz e, sponsorlarimizdan Finanzoffice sahibi Sayin Mustafa Gögüs e, TFT Fliesen sahibi Ismail Töközlü, Özcan Kilinc a ve diger desteklerini esirgemeyen tüm Sponsorlarimiza Tesekkür Eder, Basarilarinin devamini dileriz.Avrupa ATFF – Avrupa Türk Futbol Federasyonu Genel Başkan Ayhan Yildiz

Tsv ebersbac şampiyonluğu hayırlı olsun candan kutluyorum tebrikler başarılar dilerim.
 
 
Tsv Ebersbach şampiyonluğu hayırlı olsun candan kutluyorum tebrikler başarılar dileriz.. A liginden Bezirksklasse hedef olmali. Bizler yaninizdayiz.. ATFF – Avrupa Türk Futbol Federasyon Resmi Sayfasi
 
 
 
Başta Genel Başkanımız Sayın Özcan ŞİMŞEK olmak üzere Organizsasyonda yer almış tüm UYAFA ailesinin her ferdine teşekkür ediyorum…Özcan Başkanın 14 yıllık emeği çok şükür meyvelerini vermeye başladi Ve bu organizasyonun ne kadar önemli olduğunu Türkiye için gösterdi..Hep birlikte daha nice başarılara….
GENELBAŞKAN
 
 
 
Beziksliga Bodensee Liginde TSV Singen 1981 Kulübümüzün Şampiyonluk Yolunda ATFF Avrupa Türk Futbol Federasyonu olarak Başarilar dileriz ve tüm Spor sevenleri desteklemeye davet ediyoruz.Sizlere güveniyoruz TSV Singen 1981🇹🇷.
 
 
 
 
ATFF – AVRUPA TÜRK FUTBOL FEDERASYONU Olarak tatilde bile calismalarimiza tüm hizimizla devam ediyoruz. Önümüzdeki kis sezonu icin Antalya da, futbola gönül vermis tüm dostlarimizla beraber alt yapi calismalari, ön görusmeler son asamasina gelmis durumda dir. Hersey Futbol icin..
Eski ortağım Futbolun doğayeni İlker Yasin ve Mutluhan kardeşimle akşam yemeği eşliğinde ATFF yarın yapılacak olan GALATASARAY Başkanlığı seçimi için istişarelerde bulunduk.
SAYIN
MEHMET BÜYÜKEKŞI BAŞKANLIGINDAKI TÜM YÖNETIM KURULUNA
ATFF- AVRUPA TÜRK FUTBOL FEDERASYON OLARAK BAŞARILAR DILERIZ.
Avrupa Türk Futbol Federasyonu olarak gerçekleştireceğimiz organizasyon 26 Haziran pazar günü saat 12.00 den itibaren , Türk Spor Stuttgart tesislerinde yapılacaktır. ATFF Futbolcu anneleri birim başkanı Fatma Gürbüz hanımefendinin nezaretinde, ATFF üyesi ve yazar Mustafa Göğüs bey’in katılımıyla,çocukların eğitimi ve gelişimi için danışmanlar eşliğinde seminerler verilecektir.Bu organizasyon sırasında mini turnuvalar yapıp genç yeteneklerimizle futbol keyfi yaşayacağız. ( 6 ile 11 yaş gurubu olan tüm çocuklarımızı bu organizasyon da, Anne ve Babalari ile görmekten mutluluk duyacağız. Şu andan itibaren kayıtlarımız başlamıştır. Kayıt işlemleri için +49 172 78 70 111 What’sApp dan ulaşabilirsiniz. )
Adress:
Benzstraße 151, 70372 Stuttgart
Avrupa Türk Futbol Federasyonu geleceğin futbol adayları için çalışmalarını artırarak devam ettirecektir.
Futbola gönül vermiş herkesi organizasyonlarımıza bekliyoruz.
Avrupa Türk Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu
ATFF Türkiye Hukuk Danismanligina atanan, Antalya Serik Spor Başkanı olarak 2.Lige sampiyonluga tasiyan, Sevgili Dostumuz Sayin Avukat Ramazan Kacar i yeni görevinden dolayi tebrik eder, basarilarinin devamini dileriz.
Avrupa Türk Futbol Federasyonu
2. Ligde Basarilarina basari katacak olan Serik Spor yeni Baskani Sayin Ibrahim Sahin i ziyaret ederek, ATFF Olarak her turlu karsilikli yardimlasmanin yapilalacagi ve her basarinin beraber paylasilmasini bir Plaket Ile percinlestirdik. Sayin, Baskani tebrik eder, basarilarinin devamini dileriz.
Avrupa Türk Futbol Federasyonu
TFF düzenlemiş olduğu Futbol turnuvasında kupayı alan cocuklarımıza teşekkürler.
Düzenleyen Avrupa TFF başkanı Ayhan Yildiz kardeşime çok cok teşekkür ediyorum.
ATFF Avrupa Türk Futbol Federasyonu olarak Avrupa’da Türk toplumun önemli değerlerinden olan Araştırmacı Yazar Sayın Mustafa Göğüş beyefendiye ATFF Teşkilat Başkanımız Sedat Demir tarafından hem ATFF ‘ye hemde toplumsal katkılarından dolayı plaket takdim edildi..
Sayın Mustafa Göğüş Beyefendi ilk günden itibaren ATFF ve toplumsal konularda gerek STK gerek Spor derneklerine vermiş olduğu önemli destekler ve katlılardan dolayı çok değerli ve üretken bir insan olarak kendisine hayatında üstün başarılar diliyoruz . Mustafa Göğüş ‘lerin sayısının artması dileğiyle
Saygılarımızla
ATFF Yönetim Kurulu
ATFF Avrupa Türk Futbol Federasyonu Futbolcu Anneleri Birim Başkanlığı tarafından Stuttgart Türk Spor kulübü Mercedes Arena sahasında düzenlenen 06-11 yaş futbol turnuvasına 18 takımın katılımı ile gerçekleşti ..
Turnuvaya katılan tüm futbolcu çocuklarımıza günün anısına madalya töreni düzenlendi..
Takım antrenörlerine plaket takdim edildi..
ATFF Genel Başkanı Ayhan Yıldız yaptığı açıklamada “ Turnuvaya iştirak eden tüm futbolcu ve ailelerine teşekkür ederek bu gibi organizasyonların artarak devam edeceğini bildirdi …
Stuttgart Türk Spor Kulübü başkanı Sedat Türköz ve tüm yönetim kurulu üyelerinin bu turnuvaya katılan misafirler ile tek tek ilgilenmesi ve organizasyonda her türlü lojistik desteği sağlamasından dolayı ATFF yönetim kurulu olarak özellikle teşekkür ediyoruz .
ATFF olarak
Bu organizasyonda davetimize icabet eden tüm değerli ve güzide Futbol kulüpleri yönetim kurulu ve teknik ekibine en derin şükranlarımızı sunuyoruz..
Organizasyonda emeği geçen başta ATFF Genel Başkanımız Sayın Ayhan Yıldız’a,Stuttgart Türk Spor Kulübü başkanı Sayın Sedat Türköz ,Kulüp Teknik Direktörü Sayın Tarkan Bucak hocamıza
ve ekibine,Futbolcu Anneler birim başkanlığına,ATFF Futboldan Sorumlu Sayın Erol Koloğlu hocamıza ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz…
ATFF Yönetim kurulu olarak ATFF Gnl.Bşk.Vekili Mali As Başkan Sedat Aydemir
ATFF Basın ve Organizasyon sorumlusu Baki Evren
Teşkilat başkanı Sedat Demir ‘in katıldığı bu turnuvada emeği geçen tüm insanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz..
Önümüzdeki dönemde daha geniş daha iyi ve yeni organizasyonlarda bir araya gelmek dileğiyle
En derin sevgi ve saygılarımızla
ATFF Avrupa Türk Futbol Federasyonu Futbolcu Anneleri Birim Başkanlığı tarafından Stuttgart Türk Spor kulübü Mercedes Arena sahasında düzenlenen 06-11 yaş futbol turnuvasına 18 takımın katılımı ile gerçekleşti ..
Turnuvaya katılan tüm futbolcu çocuklarımıza günün anısına madalya töreni düzenlendi..
Takım antrenörlerine plaket takdim edildi..
ATFF Genel Başkanı Ayhan Yıldız yaptığı açıklamada “ Turnuvaya iştirak eden tüm futbolcu ve ailelerine teşekkür ederek bu gibi organizasyonların artarak devam edeceğini bildirdi …
Stuttgart Türk Spor Kulübü başkanı Sedat Türköz ve tüm yönetim kurulu üyelerinin bu turnuvaya katılan misafirler ile tek tek ilgilenmesi ve organizasyonda her türlü lojistik desteği sağlamasından dolayı ATFF yönetim kurulu olarak özellikle teşekkür ediyoruz .
ATFF olarak
Bu organizasyonda davetimize icabet eden tüm değerli ve güzide Futbol kulüpleri yönetim kurulu ve teknik ekibine en derin şükranlarımızı sunuyoruz..
Organizasyonda emeği geçen başta ATFF Genel Başkanımız Sayın Ayhan Yıldız’a,Stuttgart Türk Spor Kulübü başkanı Sayın Sedat Türköz ,Kulüp Teknik Direktörü Sayın Tarkan Bucak hocamıza
ve ekibine,Futbolcu Anneler birim başkanlığına,ATFF Futboldan Sorumlu Sayın Erol Koloğlu hocamıza ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz…
ATFF Yönetim kurulu olarak ATFF Gnl.Bşk.Vekili Mali As Başkan Sedat Aydemir
ATFF Basın ve Organizasyon sorumlusu Baki Evren
Teşkilat başkanı Sedat Demir ‘in katıldığı bu turnuvada emeği geçen tüm insanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz..
Önümüzdeki dönemde daha geniş daha iyi ve yeni organizasyonlarda bir araya gelmek dileğiyle
En derin sevgi ve saygılarımızla
ATFF Yönetim Kurulu
 
Değerli genel Başkan’ım Sayın Ayhan Yıldız, Sayın Sedat Demir, Sayın Sedat Aydemi ve tüm ATFF (Avrupa Türk futbol federasyonu) yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Bizler sadece bir vesile elimizden gelen küçük katkılardan ibaret hareket ediyoruz. Esas olan, siz değerli kardeşlerimin, en ufak bir beklenti içerisinde olmadan, özveri ile çocuklarımızın geleceğine dokunmanız, spor’u sevdirmeni ve yaşam kalitelerini artıracak katkılarda bulunmanız…!
Tekrar teşekkür ediyor tüm yönetim kuruluna ve emeği geçenlere
Saygılarımı sunuyorum.
ATFF’nin, reklam ve promosyon çalışmalarında bizi destekleyen Prower firmasından Ali Kemal bey’e, teşekkür etmek için plaketimizi sunduk ve şükranlarımızı dile getirdik.
Haber bizi derin bir üzüntü içinde bırakıyor. Alman futbolu hem saha içinde hem de saha dışında bir efsaneyi ve bir kişiliği kaybediyor. Uwe Seeler her zaman tüm futbol taraftarlarının kalbinde olacak. Huzur içinde yatsın.
Auch uns hinterlässt die Nachricht in tiefster Trauer. Der deutsche Fußball verliert eine Legende und eine Persönlichkeit – auf wie neben dem Platz. Uwe Seeler wird für immer im Herzen aller Fußball-Fans bleiben. Ruhe in Frieden.
İstanbul’da çok güzel görüşmelerimiz oldu Türkiyemize hizmet etmek milli görevimizdir. Gençlik ve Spor bakanlığı himayesinde olan UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek başkana ve Yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.Çok güzel bir anlaşmamız oldu şimdi ise Avrupada çalışma zamanı Avrupanın her yerinde çalışmalarımız devam edecek hem ülke tanıtımı açısından hem Avrupadaki Türk gençlerimizi güvence altına almak için spor anlamında çok güzel görüşmelerimiz oldu ATFF Türkiye Direktörü Sayın Ramazan KAÇAR’a hiçbirşeyi eksik etmeden gereken neyse yapan ve Resmi şekide aramıza katılan ATFF İstanbul Bölge Sorumlusu Sayın Ufuk ÖZDOĞAN’ a mücadele ve emekleri için teşekkür ederim aynı zamanda ATFF yönetimin beni bu anlaşmalar için destek veren her konuda arkamda durduğu için tekrar yönetime ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.10 günlük Türkiye turumu noktalamış bulunuyorum İstanbula veda zamanı en geç 10 gün içerisinde takrar İstanbulda olup klüpler birliği ve önemli görüşmelerimiz olacak.Gençlerimizin yanında olmaya Erzumu tanıtmaya Erzurumun ve güneydoğumuzun gençlerinin önünü açmak için mücadelemizi vereceğiz.Avrupaya açılacaklar sistemi alt yapıyı görecekler bunları sağlmak için çok çalışmamız uğraşmamız lazım güzel neticeler alabilmemiz için İnşallah devlet büyüklerimizden daha çok desteklerimizi alacağımıza inanıyorum…
Kars’ta UYAFA Ani Cup heyecanı gerçekleşti!
Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi (UYAFA), Şırnak ve Van’ın ardından Kars’ta da turnuva düzenledi. Kars Ani Cup Turnuvası’nda ilköğretim çağındaki çocuklar yeteneklerini sergileme fırsatı buldu. Maç boyu torununu tribünden destekleyen Hatice Nine, taraftarlardan büyük ilgi gördü. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı turnuvayla ilgili konuşan UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek, “Sahalarda daha nice Hatice Ninelerle buluşmayı umut ediyoruz ” dedi.
UYAFA Futbol Akademisi Ankara İl Temsilciliği Görevi Atamasında bana layık Gören Başta Genel Başkanımız Saygı Değer Büyüğüm Özcan Şimşek ve Avrupa Temsilcisi Necati Alcık Olmakla Tüm UYAFA Futbol Akademisi Yönetim kurulu üyelerine sonsuz Şükranlarımı sunuyorum
Türk Futbolunun yeni yıldızı Doğuyor.
ATFF Futbolcusu Sercan Koç Samsunspor U19 Takımınla Idmanlara çıkmaya başlamıştır,
Yolun açık olsun Sercan Koç.
Avrupa Türk futbol federasyonu yönetim kurulu Önümüzdeki dönemde yapılacak olan Erzurumda düzenlenecek UYAFA ve Avrupa Türk Futbol Federasyonu UYAFA Kupası turnuvasına katılacak takımlar ve çalışmalar hakkında istişarelerde bulunmak üzere bir araya geldi.
ATFF olarak genç futbolcu kardeşlerimize her zaman her konuda destek olmak için tüm gücümüzle çalışmalara devam etmekteyiz .
ERZURUM .Uyafa Palandöken Cup için 2010 doğumlu ATFF’nin Futbol Takımının reklam ve Sponsorluk çalışmalarında bizi destekleyecek ve Birçok Avrupa’nın Media Sorumluğu bulunmakta olan Kartal Ergür bey’e, teşekkür etmek için plaketimizi sunduk ve şükranlarımızı dile getirdik.
ERZURUM’DA ULUSLARARASI UYAFA PALANDÖKEN CUP ZİRVESİ
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde, 25-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında 24 ülkeden takımların katılımı ile UYAFA Uluslararası Palandöken Cup Futbol Turnuvası öncesi Erzurum’da değerlendirme toplantıları yapıldı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde, Erzurum Valiliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle 25-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında 24 ülkeden takımların katılımı ile düzenlenecek UYAFA Uluslararası Palandöken Cup Futbol Turnuvasının hazırlıkları devam ediyor.
Uluslararası Yetenek Avcıları Futbol Akademisi (UYAFA) Genel Başkanı Özcan Şimşek beraberindeki heyetle birlikte, Erzurum Valisi Okay Memiş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk ve Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Zafer Aynalı’yı makamında ziyaret etti.
Yapılan ziyaretlerde Erzurum’da gerçekleştirilecek Turnuva öncesi yapılan hazırlıklar değerlendirildi, görüş alışverişinde bulunuldu.
UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek ve beraberindeki heyet daha sonra Erzurum’daki temaslar kapsamında KİGON YAPAY ZEKA şirketinin yönetim Kurulu Başkanı Houshng Ebrahimi-Manie, KİGON Teknik sorumluları Amir Ghods, Araz Nahçivan PFK yönetim kurulu başkan yardımcısı Sakit Rzayev ve KİGON Türkiye direktörü Kamuran Çakır’a Turnuvaya katılacak Avrupa takımları ile ilgili bilgi verdi.
Ayrıca UYAFA ile KİGON Yapay Zeka şirketi ile iş birliği konusunda, futbol sahalarına ve teknik konularla ilgili istişareler yapıldı.
U18 Millî Takımımız, Bursa’da düzenlenen U18 Hazırlık Turnuvası ilk maçında dün karşılaştığı Romanya’yı Batuhan Çelik ve Fahri Kerem Ay’ın golleriyle 2-0 mağlup etti. 🇹🇷 #BizimÇocuklar
 
Beşiktaş yönetiminden ATFF ve şahsım adına gelen davetiye üzerine Beşiktaş – Fenerbahçe derbisini yerinde izleme fırsatı bulduk. İstanbul il başkanım Ufuk ÖZDOĞAN ile birlikte ATFF adına dostlarla futbol adamları ile güzel bir futbol akşamı yaşadık.Her iki takıma da bundan sonraki maçlarında başarılar dileriz.
Bileti bizlere hediye eden Beşiktaş yönetimine bu güzel akşam İçin teşekkür ederiz.
Avrupa Türk Futbol Federasyonu Başkanı
Ayhan YILDIZ
1988 yılından beri başında olduğu Türksporu, gecesini gündüzüne katıp en yüksek seviyelere taşıyan Sayın Asbaskanimiz Sedat Türköz ün görevini ani bir kararla bırakması, bizleri derinden yaralasada, onun bizlere bıraktığı bayrağı dahada yüksek seviyelere taşımak bundan böyle en büyük görevimizdir.
Kendisine Türkspor için yaptıklarından dolayı şükranlarımızı sunar ve ve bundan sonra bize vereceği desteklerinden dolayı canı gönülden. teşekkür EDERİZ
TÜRKSPOR Ve ATFF GENELBAŞKAN
AYHAN YILDIZ
Tarkan Bucak
TÜRKSPOR STUTTGART
Atff Resmi
Sedat Türköz
Euro 2024 Rakiplerimiz
Arda Deveci yolun bahtın acık olsun
7. EFSANER KUPASI ANTALYA
ATFF- Avrupa Türk futbol federasyonu olaraktan böyle güzel bir organizasyonda Davet edilmemiz ve takım olarak da katılmamız bizleri çok gururlandırmıştır emeği geçen herkese teşekkürler. ATFF – Avrupa Türk Futbol Federasyon Resmi Sayfasi
Türkspor Stuttgart, tek bir maç eksiğine rağmen 2. sırada yoluna emin adımlarla hem KUPA 🏆 da hem LİG’de devam ediyor.
Türkspor Olarak tek hedefimiz şampiyonluktur. Bunuda Türkspor Olarak basaracagimiza tek bir yürek olarak inanıyoruz.
Türkspor ATFF’nin bir proje takımıdır biz isteriz ki bütün Almanya ve Avrupa’daki Türk takımları Avrupa Türk futbol federasyonu ile birlikte hareket etmeleri birlikte güç doğar anlamına geliyor.
Yanımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen, Tüm taraftarlarımiza ve tüm futbol severlere ATFF Olarak tek tek teşekkür lerimizi Sunariz.
ATFF Ve Türkspor Stuttgart Başkanı
AYHAN YILDIZ
Bu aksam Mannheim Calhanoglu futbol tesislerinde haftaya Antalya Legende cup turnuvasi öncesi hazirliginizi tamamladik. Hüseyin Calhanoglu ve Sami Tombul beye
ATFF olarak candan kutluyor ve tesekkür ediyoruz.
Genelbaşkan Ayhan Yildiz
Bu aksam Mannheim Calhanoglu futbol tesislerinde haftaya Antalya Legende cup turnuvasi öncesi hazirliginizi tamamladik. Hüseyin Calhanoglu ve Ayhan Yildiza ve katilan tüm arkadaslarimiza candan kutluyor ve tesekkür ediyoruz.
Böyle güzel bir Organiszasyon‘a,onlarca Efsanelerin,ve Degerli Abiler’im ve Kardešlerim’in arasina Davet edilmek‘den Onur ve Śeref duyarim ❤️
Bei so einer schönen Organisation,zwischen all den Star‘s und Legenden eingeladen zu werden ist ein unbeschreibliches Gefühl 😍
Atff olarak gala gecesine katılım sağladık.